28.05.2020 | ALLES | ONLINE

28.05.2020, GODZINA 21:00 | ALLES
Bilety w cenie 15 i 17 zł (2 zł na WOŚP) dostępne TUTAJ

Alles duet z Łodzi który tworzą: Paweł Strzelec i Marcin Regucki. Od momentu powstania zespołu, w 2014 roku, ukazały się trzy albumy “Post”, “Culture”, “Hope”, mini LP “Together We Are Alles” zawierający nowe wersje utworów klasyków polskiego punk rocka zespołów: Dezerter, Post Regiment, Apatia, Guernica Y Luno oraz dwa single “Union” i “Newspeak” (split z grupą Siksa). Debiutancki album wydała zlokalizowana w Ameryce Południowej niezależna wytwórnia Mecanica Records, następnie duet związał się z rodzimą, kultową Anteną Krzyku, która
działa na rynku od 1984 roku.
Już same tytuły albumów charakteryzują zespół i przybliżają jego fascynacje orazzainteresowania. Egzystencja w niestabilnych czasach, w których wszystko jest“post” – post-nowoczesność, post-punk, postindustrializm. Tworzenie kultury, na którą mają wpływ w takim samym stopniu najbliższe otoczenie i relacje międzyludzkie, jak i polityka czy globalnie zachodzące zmiany. Wpływy te, często destrukcyjne, wywołują zamiennie bunt i dystans. Alles to poszukiwanie, niespełnienie, wycofanie, oscylowanie między nadzieją a jej brakiem – wszystko to znajduje odbicie w tekstach i muzyce zespołu.

koncerty…

Koncertowali w Niemczech, Rosji, Belgii, Dani, Szkocji, Anglii, Czechach, we Włoszech, na Litwie. W Polsce zagrali między innymi na festiwalach: Wrocław Industrial, Domoffon, Castle Party. Wszystkie płyty zespołu zyskały przychylne opinie dziennikarzy, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Alles wziął udział w specjalnym koncercie „Miasto Duchów” w Centrum Dialogu Marka Edelmana w rocznicę likwidacji łódzkiego getta. W tym samy miejscu wystąpił podczas „Łodzi Miłości”, koncertu charytatywnego dla syryjskich uchodźców. 

posłuchaj…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *