06.06.2020 | IMPRO Show – dynamiczny spektakl improwizowany | ONLINE i z publicznością

06.06.2020 | IMPRO Show | 21:30
Bilety: 15 STREAMING ONLINE KUP 
40 PLN sprzedaż stacjonarna

“IMPRO Show!” – jego synonimy: dynamicznie, szybko i nieprzewidywalnie. Spektakl złożony z uwielbianych przez publicznych gier improwizacyjnych. Kim będą aktorzy, jakie kwestie padną z ich ust, gdzie będą się znajdować, z jakimi przeszkodami będą musieli sobie poradzić? Ten spektakl to emocjonujące widowisko, które rozbawi do łez.

OPIS ZESPOŁU

Zespół Improwizatorów 1*Teatru OnLine już występuje na scenie, a jeszcze nie zdążył wybrać oficjalnej nazwy. Skupił się na tym, aby zacząć bezpiecznie działać w czasie pandemii pozostawiając nazwę czasowi. To zawodowi aktorzy, wieloletni improwizatorzy, pasjonaci adrenaliny scenicznej! Cześć z nich wywodzi się z kultowego, łódzkiego Teatru Improwizacji IMPRO Atak! Zdecydowali się przybliżyć improwizację internautom, ale nie zamierzają na tym poprzestać. Ich spektakle będzie można oglądać zarówno zasiadając wygodnie przed ekranem, ale i w fotelach teatralnych ArtKombinat Scena Monopolis. Zespół cały czas będzie się powiększać.

Anna Modrzejewska, Maria Gudejko, Adam Fidusiewicz, Jan Jakubowski, Michał Kruk, Antoni Machoń, Konrad Michalak, Magdalena Prochasek-Jakubowska,  Jacek Stefanik, Jacek Sut, Piotr Gawron-Jedlikowski, Sławomir Badowski (gitarzysta) Sławomir Bartkiewicz (pianista), Dariusz Igielski (pianista), Olo Stachowiak (akordeonista),