25.06.2020 | Grupa AD HOC – Wieczór Komedii Improwizowanej | ONLINE i z PUBLICZNOŚCIĄ

25.06.2020 | GODZINA 20:00 | Grupa AD HOC – Wieczór Komedii Improwizowanej
Czas trwania około 60 minut
BILETY w cenie;
ONLINE – 15 zł  KUP BILET
na widownię – 40 zł KUP BILET

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008 roku, jako jedna z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją teatralno – komediową. Grupa ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jaki długie formy impro (pełnowymiarowe spektakle) – wszystkie tworzone są na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów. Członkowie grupy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali na warsztatach z instruktorami z m.in.: Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Austrii, Czech, Szwajcarii i Hiszpanii. AD HOC to kilkaset godzin występów i przeprowadzonych w całej Polsce warsztatów improwizacji. Grupa często gości na festiwalach teatralnych, kabaretowych i improwizacyjnych. Doświadczenie telewizyjne grupy poparte jest współpracą z TVP, Polsatem i Comedy Central.

„Wieczór Komedii Improwizowanej”
Spektakl składający się z różnorodnych, improwizowanych form (gier oraz w pełni improwizowanych piosenek), w których bohaterowie, miejsca i czasy akcji zmieniają się jak w kalejdoskopie. Kalejdoskopem tym kręcą nie tylko aktorzy, ale i publiczność, biorąca aktywny udział w przedstawieniu i mająca pełne prawo do decydowania o tym, co wydarzy się na scenie.

ZOBACZ…

Spóźnienie do pracy (z gościnnym udziałem Abelarda Gizy)
Rapowałbym to! (z gościnnym udziałem Joanny Kołaczkowskiej)
Historia pierwszego spotkania (z gościnnym udziałem Ewy Błachnio)
Telewizja śniadaniowa (z gościnnym udziałem Roberta Górskiego (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Agnieszki Litwin (Kabaret Jurki)

WIĘCEJ…

Grupa AD HOC
STRONA
FACEBOOK
INSTAGRAM